Kozienice Adres : Paderewskiego , Karol Cena : 25.00 PLN 609616575 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Wypożyczalnia szyn cpm Artromot rentalmed.pl Kozienice

Profesjonalna wypożyczalnia szyn CPM do zmotoryzowanych ćwiczeń biernych stawów skokowych , kolanowych , biodrowych , łokciowych i barkowych oferuje szyny czołowych producentów Artromot , Kinetec , OrtoFlex , najwyższe i najnowsze modele.Urządzenia z naszej oferty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Szyny zaopatrzone są w piloty z wyświetlaczami LCD.Przejrzyste i proste w obsłudze menu umożliwia stosowanie szyny zarówno w warunkach szpitalnych jak i domowych.


 


Urządzenia posiadają  bardzo szeroki zakres regulacji dzięki temu wszyscy pacjenci bez względu na wzrost i wymiary ćwiczą w optymalnych warunkach. Szyny posiadają  specjalnie zaprojektowany układ napędowy pracujący cicho i stabilnie oraz posiadający możliwość regulacji prędkości.


 


Szyna CPM jest doskonałym narzędziem w procesie usprawniania leczniczego kończyn wymagających poprawy zakresu ruchomości.


 


 


Wszystkie urządzenia są w idealnym stanie posiadają certyfikaty oraz wymagane coroczne kontrole i niezbędne aktualizacje oprogramowania wykonywane w autoryzowanych serwisach producentów sprzętu potwierdzone paszportami technicznymi Posiadamy także absolutnie najnowsze szyny Artromot K1 comfort z WBUDOWANĄ elektrostymulacją jeśli w czasie rehabilitacji jest wymagana taka opcja !!! To maksymalnie komfortowe szyny 2019r  - nie ma potrzeby potrzeby ciągłego przekładania kończyny z szyny do urządzenia elektrostymulującego   Wszelkie informacje chętnie udzielimy pod nr 609616575 . Ceny uzależnione są od czasu wypożyczenia i rodzaju szyny , szczegółowa szybka wycena 609616575 Karol . Dostawa w 

Numer ogłoszenia : 8449
Liczba odsłon: 14, dzisiaj0
Strona www: rentalmed.pl