Sklep z pamiątkami sportowymi

TS Wisła Official Store jest formalnym sklepem z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, klubu zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. sklepik powstał w maju 2019 roku, a do jego najistotniejszych obowiązków należy promowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej historii. Znajduje się w starej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 nieopodal Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, zaledwie 10 minut od centrum Krakowa. W swojej ofercie posiadamy swoją kolekcję odzieży, parafowaną symboliką krakowskiego klubu oraz szeroki zestaw rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Dostępne są kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych kibiców m.in. koszulki dziecięce, bluza Wisła Kraków, szaliki, czapki, a także pamiątki klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Znajdziesz u nas casualowe wzory, odzież meczową w tym ubiory marki adidas. W swojej ofercie mamy także artykuły z kategorii VIP, które poszerzą twoją odzież o stonowane, stylowe wzory, a także dodatki i galanterię do garniturów. Kupując u nas masz również okazję zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Z pewnością namierzysz coś dla siebie!
Co ważniejsze nadal się rozwijamy modernizując sklep i urozmaicając jego asortyment o kolejne nowości. Wszystkie wzory projektujemy z myślą o kibicach i uprawiających sport na obiektach TS Wisła.
Chcąc dotrzeć z naszym asortymentem do szerszego grona klientów otworzyliśmy sprzedaż internetową. Kupując w nim masz pewność, że starannie zapakowany towar zostanie Ci dowieziony w krótkim czasie, nawet w 24h po złożeniu zamówienia. Jesteśmy prawnie działającą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.Słowa kluczowe dla ogłoszenia :
sklep pamiątkibluza czapka