Sklep z pamiątkami sportowymi

Cena : Proszę o kontakt

Sklep firmowy Wisła Kraków jest oficjalnym punktem sprzedaży z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, miejsca zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. punkt sprzedaży zaistniał w maju 2019 roku, a do jego najistotniejszych zadań należy popularyzowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej przeszłości. Mieści się w leciwej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 niedaleko Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, zaledwie 10 minut od centrum Krakowa. W swojej ofercie mamy własną kolekcję odzieży, parafowaną symboliką TS Wisła oraz duży zestaw rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Są tutaj kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych kibiców m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także souveniry klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Odszukasz u nas casualowe wzory, odzież meczową w tym stroje marki adidas. W swojej ofercie mamy dodatkowo produkty z kategorii VIP, które uzupełnią twoją odzież o stonowane, charakterystyczne wzory, a także rekwizyty i galanterię do garniturów. Zaopatrując się u nas masz również okazję zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Bez wątpienia wyszukasz coś dla siebie!
Nadto nadal się rozwijamy rozbudowując punkt sprzedaży i rozszerzając jego ofertę o kolejne nowości. Wszystkie wzory tworzymy z myślą o kibicach i uprawiających sport na obiektach TS Wisła.
Zabiegając o dotarcie z naszym asortymentem do szerszego grona fanów otworzyliśmy sklep internetowy. Nabywając w nim uzyskujesz gwarancję, że starannie zapakowany produkt zostanie Ci dostarczony w najkrótszym możliwie czasie, nawet w 24h od chwili złożenia zamówienia. Jesteśmy oficjalnie działającą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.