Operator prasy krawędziowej CNC

Płock Dodane : Grudzień 2, 2019 ID #8045 Odsłon: 0, dzisiaj 0

Eezy VMP to fińska firma świadcząca usługi HR z kompleksową ofertą rozwoju kadr, rekrutacji. Powstała w wyniku połączenia się dwóch wiodących agencji zatrudnienia na rynku fińskim VMP Oyj i Smile Oyj.

Pracownicy Eezy pracują w całej Finlandii, od Rovaniemi po Hanko, przynosząc korzyści dla pracowników i firm.

Obecnie dla naszych klientów w Finlandii (Pohjois-Pohjanmaa) poszukujemy osób na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej  (AMADA)
Nr ref.: CNC/2020

OPIS STANOWISKA:

  •  programowanie i obsługa prasy krawędziowej Amada

  •  wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego

  •  praca w systemie zmianowym

WYMAGANIA:

  • doświadczenia w obsłudze, ustawianiu maszyn CNC , minimum rok ,

  • umiejętność programowania urządzeń CNC w tym pras krawędziowych AMADA ,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego i dokonywania pomiarów,

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,

OFERUJEMY:

  • pracę od stycznia

  • zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami fińskiego prawa pracy

  • stabilną pracę za granicą,

  • stawka 13-15 € brutto/1h ( uzależniona od doświadczenia )+ dodatki zmianowe

  • w pełni wyposażone zakwaterowanie (koszt wynajmu ponosi pracownik )

  • pomoc w załatwieniu wszelakich formalności

  • stałą opiekę koordynatora na miejscu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr ref. CNC/2020 ( prosimy również w języku angielskim) z opisem doświadczenia zawodowego.