Monter/serwisant bram szybkobieżnych

Legionowo Zmodyfikowany Czerwiec 11, 2018 ID #5166 Odsłon: 31, dzisiaj 0

Dla naszego Klienta – pierwszej na świecie firmy zajmującej się produkcją, montażem i serwisem wyłącznie bram szybkobieżnych – poszukujemy w związku ze znaczącym rozwojem struktur w całej Polsce, pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Montaż bram szybkobieżnych

  • Rozruch i testowanie urządzeń

  • Przegląd i naprawa funkcjonujących urządzeń

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych (techniczne, serwisowe, montażowe)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w terenie (również wyjazdów zagranicznych)

  • Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie elektromechaniczne

Firma oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie – podstawa + premie (w przypadku delegacji zagranicznych również diety)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem

  • Realizację zleceń w dwuosobowych zespołach dla prestiżowych klientów korporacyjnych w Polsce i na terenie Europy

Aplikacje proszę przesyłać poprzez link: http://www.rekrutacja.hre.pl/artykul,formularz_aplikacyjny,2,335