Magazynier/ Kierowca wózka widłowego

Błonie Dodane : Styczeń 10, 2020 ID #8352 Odsłon: 2, dzisiaj 0

MAGAZYNIER/ KIEROWCA Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE

Miejsce pracy- Błonie

 Tel. 514 766 761

Zakres obowiązków:

· Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu,ich sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe

· Bieżąca kontrola stanu ilościowego przesyłek i jakościowego opakowań

· Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych do brygadzisty/kierownika

Wymagania:

· Uprawnienia na wózki widłowe UDT

· Prawo jazdy kat. B

· Dyspozycyjność

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Umowę o pracę

· System premiowania

· Kartę sportową Multisport

· Dofinansowanie do wczasów, paczki dla dzieci i wiele innych

· Darmową prywatną opiekę medyczną

· Ubezpieczenie grupowe

· Karta paliwowa

· Karta sim 8 GM

· Program poleceń pracowniczych

Zainteresowany?  Dzwoń do nas lub napisz sms-a tel. 514 766 761, a my oddzwonimy.  CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@primestaff.eu

W CV proszę o dołączenie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych na potrzeby aktualnego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych potrzeb rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Prime Staff.

Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr. 21561

Strona www: primestaff.eu